משפט מסחרי

משפט מסחרי
תחומי המשפט, מתחלקים לנושאים ותתי נושאים, כאשר אחד מהבולטים בהם, הוא משפט מסחרי. למעשה, תחום זה, נוגע לגופים עסקיים, מסחריים וכלכליים.למשל, כאשר ישנן עילות משפטיות שונות לדוגמא,הסכמי שותפות, פירוק שותפות,סימנים מסחריים, הגנה על הקניין הרוחני של בית העק או החברה ועוד.עורכי דין העוסקים בתחום המשפט המסחרי, צריכים להעניק את היכולת לתרגם את צרכיו העסקיים של כל עסק, חברה או תאגיד, באמצעות חוזה משפטי מסודר מול הצד השני. הסכם זה, יבטיח את האינטרסים המסחריים לצד הגנות משפטיות, אם ישנן חילוקי דעות או סכסוכים למיניהם.

המשפט המסחרי הוא תחום מורכב שהוא התשתית הבסיסית לכל פעילות כלכלית
יש לציין, כי משפט מסחרי, הוא זה אשר מהווה את התשתית הבסיסית לכל פעילות כלכלית של בעלי עסקים, אנשים פרטיים, בעלי תאגידים, או בעלי חברות.אחד התחומים הבולטים במשפט המסחרי הוא דיני תאגידים. תחום זה, מחייב הבנה סינרגטית של תקנות וחוקים, על מנת שניתן יהיה לספק ללקוחות מענה משפטי הולם. למשל, כאשר יש לנהל את העסקים, הקשרים העסקיים והמסחריים ובקיאות בניהול משא ומתן. עורכי דין שמתמחים במשפט המסחרי, מלווים את העסק מתחילת הקמתו, כולל הרישום ברשם החברות וכן, מתן ייעוץ משפטי שוטף. למשל עוד תחום בולט במשפט המסחרי הוא מיזוג חברות, אשר כולל הסכמי מייסדים ומשקיעים, ניהול של מיזוגים ורכישות, רכישת תאגידים, תוך מילוי הדרישות המחייבות כגון, רישום ודיווח, התייחסות לסמכויות בין דירקטוריון החברה, בעלי המניות ועוד.למעשה, מדובר על תחום משפטי, הכולל מספר מערכות דינים, אשר עוסקות בחברות ומסדיקות יישויות משפטיות, הגבלים עסקיים וניירות ערך החלים בתחום זה.

נושאים במשפט המסחרי המחייבים את הבקיאות של עו”ד העוסק במשפט מסחרי
התפקיד של עורכי דין בתחום של משפט מסחרי, הוא לספק ללקוחות את האינטרס המסחרי והעסקי וכן, להגן עליו מהבחינה המשפטית. בדרך זו, ניתן יהיה להשיג את המטרה על הצד הטוב והמקצועי ביותר, מה שיסייע לחברה, תאגיד או עסק להתרחב בבטחה. משרד עורכי דין ונוטריון אבי עייש&ירדנה בן שלום, הוא בעל וותק רב בתחום של המשפט המסחרי, כאשר הוותק שצבר הוא לאורך 40 שנה. לקוחות המשרד הן חברות ותאגידים גדולים ומוכרים בשוק הישראלי. הזמינות, השירות והאדיבות הן מילות המפתח של המשרד. המשרד משרת לקוחות באזור המרכז והדרום.למשרד צוות עורכי דין מקצועי, כאשר כל אחד עוסק בתחומו כגון: צווארון לבן, חדלות פירעון, דיני משפחה,מקרקעין, פלילי ועוד.

צריכים עזרה? דברו איתנו ונשמח לסייע לכם

תחומי עיסוק נוספים

תאגידים וחברות

דיני חברות ותאגידים הוא מתחום אחד מענפי המשפט, אשר מאגד מכלול של חוקים ותקנות, למטרת ניהול נכון של הפעילות העסקית, הארגונית והפיננסית של חברות.
קרא עוד

חדלות פרעון

אנשים רבים בגלל המשבר הכלכלי אשר נוצר בגלל הקורונה, מגיעים למצב של חדלות פירעון. זו הסיבה כי יש לפנות מיד אל עורך דין חדלות פירעון, אשר חולל מהפכה.
קרא עוד

גירושין

כאשר מתקבלת החלטה לגבי גירושין, היא מתקבלת באמצעות שני בני הזוג בדרך כלל, אבל לפעמים רק צד אחד מעוניין בגירושין. במצב זה, הליך זה, עשוי להיות לא פשוט.
קרא עוד

מקרקעין

עסקת נדל"ן היא לא רכישה של חפץ פשוט, מדובר על העסקה היקרה ביותר בחייו של כל אחד מאתנו. זו הסיבה כי יש לבדוק היטב את הנכס, באמצעות עורך דין מקרקעין.
קרא עוד

קיבוצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף מוסן מנת.
קרא עוד
Call Now Button