פלילי

עורך דין פלילי

הליך פלילי מתחיל עם הגשת תלונה במשטרה. לאחר שמגישים תלונה, המשטרה פותחת בחקירה על מנת להגיע לאמת. בסיון בחקירה, המשטרה מעבירה את ממצאיה לתביעה המשטרתית או לפרקליטות, תלוי בחומרת העבירה. הפרקליטות או התביעה,יחליטו אם בהסתמך על החומר שקיבלו מתוצאות החקירה, אם להעמיד את החשוד לדין. יש לציין, כי כל זימון לחקירה, יש להסתייע בשירותיו של עורך דין פלילי, על מנת שניתן יהיה לצאת מאישום שאפילו יכול להיות מוטעה. עו”ד המתמחה בסדר הדין הפלילי, יוכל תמיד לבדוק לעומק את האישום , או העילה שבגינה הוזמנתם לחקירה, למצוא בה פגמים או אסטרטגיה טובה להגנה על החשוד.

אל תחסכו בעורך דין פלילי על מנת שלא תשלמו ביוקר אחר כך

מומלץ לא לחכות לרגע האחרון על מנת לפנות אל עורך דין פלילי,היות וכבר בהתחלה, ניתן יהיה לטפל בתיק ולהתכונן, במידה ומדובר על העמדה לדין. יש לשים לב כי כבר בחקירת המשטרה, יש להתייעץ עם עורך דין המתמחה בפלילים, על מנת שההודאות או מה שהחשוד יאמר בחקירה, עשוי להיות בעוכריו. תפקידיו של עו”ד העוסק בתחום הפלילי, הם: לייצג לקוחות בבית המשפט, להגיש ערעורים, למחוק רישום פלילי. יש לציין, כי ישנם עורכי דין בתחום הפלילי שמתמחים בנושאים ספציפיים ולכן, יש לבחור את עורך הדין הפלילי המתאים לפי כל מקרה לגופו.

כיצד נדע לבחור נכון עורך דין פלילי?

ראשית יש לבדוק את הוותק של עורך דין פלילי והתחומים הפליליים שבהם הוא עוסק, למשל עו”ד פלילי יכול להיות גם בתחום התעבורה, משום שנהיגה ללא רישיון, נהיגה תחת שכרות או סמים, נהיגה ברשלנות תוך גרימת תאונת דרכים עם נפגעים או חלילה תאונה קטלנית מהווה גם את התחום הפלילי. ישנם עורכי דין המתמחים בעבירות רכוש או עבירות סמים בתיקי רצח ועוד. יש לבחור עו”ד ע”פ המלצה וכן לוודא כי הוא נחל הרבה הצלחה בייצוג לקוחות רבים. אחד ממשרד עורכי הדין הבולטים הוא עייש • בן שלום • גולדשמידט משרד עורכי דין ונוטריונים. המשרד הוא בעל ניסיון של 40 שנה  וצבר ניסיון עשיר בתחום זה. כמו כן, למשרד עורכי דין מהשורה הראשונה העוסקים במגוון תחומים, כאשר כל עורך דין אמון בתחומו. המשרד משרת לקוחות מהמרכז והדרום, תוך זמינות גבוהה, שירות ואדיבות וליווי לאורך כל הדרך.

צריכים עזרה? דברו איתנו ונשמח לסייע לכם

תחומי עיסוק נוספים

תאגידים וחברות

דיני חברות ותאגידים הוא מתחום אחד מענפי המשפט, אשר מאגד מכלול של חוקים ותקנות, למטרת ניהול נכון של הפעילות העסקית, הארגונית והפיננסית של חברות.
קרא עוד

חדלות פרעון

אנשים רבים בגלל המשבר הכלכלי אשר נוצר בגלל הקורונה, מגיעים למצב של חדלות פירעון. זו הסיבה כי יש לפנות מיד אל עורך דין חדלות פירעון, אשר חולל מהפכה.
קרא עוד

גירושין

כאשר מתקבלת החלטה לגבי גירושין, היא מתקבלת באמצעות שני בני הזוג בדרך כלל, אבל לפעמים רק צד אחד מעוניין בגירושין. במצב זה, הליך זה, עשוי להיות לא פשוט.
קרא עוד

מקרקעין

עסקת נדל"ן היא לא רכישה של חפץ פשוט, מדובר על העסקה היקרה ביותר בחייו של כל אחד מאתנו. זו הסיבה כי יש לבדוק היטב את הנכס, באמצעות עורך דין מקרקעין.
קרא עוד

קיבוצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף מוסן מנת.
קרא עוד
Call Now Button