עורך דין מומלץ לירושה

מה חשוב לדעת לגבי עורך דין מומלץ לירושה

רבים מחפשים עורך דין מומלץ לירושה לשם ניסוח צוואה, הוצאת צוואה אל הפועל, הסדרת עיזבון ללא צוואה והליכים משפטיים, הנוגעים לתקפות הצוואה או התנגדות לקיומה. התחום של דיני ירושה הינו מורכב וחשוב להיעזר בשירותי עורך דין מומלץ לירושה המומחה בתחום. נושא הזמן בנוגע לירושה הינו קריטי וחשוב לפנות לייעוץ משפטי, מהר ככל האפשר. תיקי ירושה יכולים להפוך למכוערים, במיוחד, מכיוון שבמקרים רבים ,מעורבים בהם סכומי כסף משמעותיים, לצד היסטוריה משפחתית מורכבת, המציפה רגשות עזים בין היורשים.

צוואה מנוסחת היטב

בגלל ההשפעה האפשרית של סכסוכי ירושה על היחסיים המשפחתיים, ישנה חשיבות גדולה לניסוח הצוואה בעזרת עורך דין מומלץ לירושה המתמחה בכך. כאשר הצוואה מנוסחת היטב, וכוללת התייחסות לכלל מרכיבי העיזבון, מתמעטים הסיכויים שהסכסוך יגיע לפתחו של בית המשפט למשפחה. במידה ואדם נפטר מבלי להותיר צוואה, העיזבון יחולק בין היורשים, בהתאם לסדר הקבוע בחוק. המשמעות היא שלנפטר אין יכולות להשפיע, על אופן החלוקה בין היורשים השונים. סכסוכי ירושה יכולים להתרחש גם בהיעדר צוואה, כאשר היורשים החוקיים אינם מסכימים על צורת החלוקה ביניהם.

ערעור על צוואה

גם כאשר נכתבה צוואה בעזרת עורך דין מומלץ לירושה באופן ברור, במקרים רבים, היורשים אינם מסכימים לקבל אותה מטעמים שונים. לעיתים קיימים מספר צוואות שנכתבו על ידי המוריש בתקופות שונות. באופן עקרוני, הצוואה האחרונה מבחינה כרונולוגית, מבטלת את כל הצוואות הקודמות שנכתבו. עם זאת, במקרים רבים בני משפחה שהודרו מהצוואה הסופית, סבורים שהצוואה אינה משקפת, את רצונותיו והצהרותיו של המוריש טרם פטירתו. במידה והצוואה שונתה תוך לחץ של מי מהיורשים, יתכן ומבחינה משפטית, מתקיימת עילה לבקשת התנגדות לצו הירושה.

עורך דין מומלץ לירושה המתמחה בתחום

בהתנגדות לצוואה יש להוכיח כי במקרה הנידון מתקיימת אחת העילות שנקבעו בחוק כמצדיקות את ביטולה. כל טענה לזיוף של צוואה או למעורבות שאינה מותרת, מצד מי מהיורשים בשינויי הצוואה, צריכה להיות מגובה בראיות ואסמכתאות רלוונטיות, התומכות בטענה. לפני ערעור על צוואה, מומלץ להיעזר בשירותי, עורך דין מומלץ לירושה ממשרד עורכי דין עייש, בן שלום וגולדשמידט, על מנת לבדוק את נסיבות המקרה ולהבין אם לאסטרטגיה המשפטית של ערעור על הצוואה, יש סיכוי ממשי בבית המשפט לענייני משפחה. משרד עורכי דין עייש, בן שלום וגולדשמידט מנוסה בניהול הליכי ירושה בבית המשפט ומכיר היטב, את דיני הירושה והפסיקה העדכנית ביותר בנושא.

צריכים עזרה? דברו איתנו ונשמח לסייע לכם

תחומי עיסוק נוספים

תאגידים וחברות

דיני חברות ותאגידים הוא מתחום אחד מענפי המשפט, אשר מאגד מכלול של חוקים ותקנות, למטרת ניהול נכון של הפעילות העסקית, הארגונית והפיננסית של חברות.
קרא עוד

חדלות פרעון

אנשים רבים בגלל המשבר הכלכלי אשר נוצר בגלל הקורונה, מגיעים למצב של חדלות פירעון. זו הסיבה כי יש לפנות מיד אל עורך דין חדלות פירעון, אשר חולל מהפכה.
קרא עוד

גירושין

כאשר מתקבלת החלטה לגבי גירושין, היא מתקבלת באמצעות שני בני הזוג בדרך כלל, אבל לפעמים רק צד אחד מעוניין בגירושין. במצב זה, הליך זה, עשוי להיות לא פשוט.
קרא עוד

מקרקעין

עסקת נדל"ן היא לא רכישה של חפץ פשוט, מדובר על העסקה היקרה ביותר בחייו של כל אחד מאתנו. זו הסיבה כי יש לבדוק היטב את הנכס, באמצעות עורך דין מקרקעין.
קרא עוד

קיבוצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף מוסן מנת.
קרא עוד