עונש מחמיר למנהל חשבונות במפעל שגנבה 900 אלף שקל בהמחאות מזויפות

הנאשמת, חברת קיבוץ רמת הכובש, הועסקה כמנהלת חשבונות במפעל בקיבוץ ומשכה בעשרות הזדמנויות, בתדירות של לפחות פעם בחודש, המחאות גנובות בסך של מאות אלפי שקלים שאותן הפקידה בחשבונות הבנק שלה ושל מקורביה. ביהמ”ש גזר עליה 54 חודשי מאסר ופיצוי בסך של 400 אלף שקל.

54 חודשי מאסר בפועל, קנס בסך 5,000 שקל ופיצוי בסך 400 אלף שקל למתלוננת נגזרו היום (ג’, 8.9) על חיה שרה אבן טוב. בית משפט השלום בכפר סבא גזר עליה את העונש המחמיר, לאחר שאבן טוב הורשעה בעבירות של גניבה בידי עובד ורישום כוזב במסמכי תאגיד, כאשר הועסקה כמנהלת חשבונות במפעל בקיבוץ רמת הכובש.

ת”פ 6099-11-13

צריכים עזרה? דברו איתנו ונשמח לסייע לכם

תחומי עיסוק נוספים

תאגידים וחברות

דיני חברות ותאגידים הוא מתחום אחד מענפי המשפט, אשר מאגד מכלול של חוקים ותקנות, למטרת ניהול נכון של הפעילות העסקית, הארגונית והפיננסית של חברות.
קרא עוד

חדלות פרעון

אנשים רבים בגלל המשבר הכלכלי אשר נוצר בגלל הקורונה, מגיעים למצב של חדלות פירעון. זו הסיבה כי יש לפנות מיד אל עורך דין חדלות פירעון, אשר חולל מהפכה.
קרא עוד

גירושין

כאשר מתקבלת החלטה לגבי גירושין, היא מתקבלת באמצעות שני בני הזוג בדרך כלל, אבל לפעמים רק צד אחד מעוניין בגירושין. במצב זה, הליך זה, עשוי להיות לא פשוט.
קרא עוד

מקרקעין

עסקת נדל"ן היא לא רכישה של חפץ פשוט, מדובר על העסקה היקרה ביותר בחייו של כל אחד מאתנו. זו הסיבה כי יש לבדוק היטב את הנכס, באמצעות עורך דין מקרקעין.
קרא עוד

קיבוצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף מוסן מנת.
קרא עוד
Call Now Button