עו”ד מומלץ קבלת גט

בתקופה האחרונה ישנה עלייה בחיפושים ברשת אחר המונח, עו”ד מומלץ קבלת גט וגירושין. הדבר נובע, ככל הנראה מההתעניינות של רבים בקבלת גט וגירושין והרצון למצוא עורך דין טוב, המתמחה בתחום. במאמר זה נסביר מעט על תהליך הגירושין, כפי שהוא מתנהל בישראל, בהתאם לחקיקה והשלבים השונים לגירושין, מתוך הסכמה ובלעדיה. טרם מתן הגט, קבלתו וכניסת הגירושין לתוקפם, ישנם מספר סוגיות מרכזיות שיש לפתור. לעיתים רק צד אחד מעוניין בפרידה ועליו לשכנע או לחייב, את הצד השני להסכים לכך. התופעה של סרבנות גט ועיגון, היא אמנם נדירה יחסית, אך יש לה השפעות קשות ובלתי אנושיות. בתי הדין הרבניים ובית המשפט החילוני מכירים בבעיה ומנסים להיאבק בתופעה זו באמצעים שונים.

סוגיות במחלוקת

כאמור יש צורך בהסכמה של שני הצדדים לגירושים עצמם. מכיוון שלהליך הגירושים נלווים סוגיות נוספות לגבי חלוקת הרכוש, משמורת על הילדים וגובה דמי המזונות, חוסר הסכמה והמחלוקות בנוגע לסוגיות אלו, יכולים לעכב את הסכמת הצדדים לגירושים. כאשר ניתן להגיע להסכמות על כלל הסוגיות, הרי שההליך יכול להיעשות במהירות. עו”ד מומלץ קבלת גט יודע לפתור את הסוגיות הבעייתיות בהסכמה ולהוביל את הפרידה בדרכי שלום לטובת כל המעורבים.

עילה לגירושין

כאשר ההליך של הגירושין מתנהל בבית הדין הרבני, לשם קבלת גט עורך דין המייצג את האישה ימליץ לה להציג עילה מוצדקת, על מנת שבית הדין יאשר את הגירושין וילחץ על הבעל לתת את הגט המיוחל. כפי שיודע כל עו”ד מומלץ קבלת גט קשה יותר עבור נשים. הדין הדתי נותן יתרונות מובנים לגבר מבחינה משפטית. הגבר יכול לדרוש כתנאי להסכמתו לתת גט, שלא לשלם את הכתובה בעילות כאלה ואחרות, כמו גם, להציב דרישות שונות לגבי המשמורת וחלוקת הרכוש כתנאי להסכמתו לתת את הגט. הצגת עילות הנתפסות כלגיטימיות, בעיניי הדיין הרבני, יכולה לסייע לאשה להשלים את ההליך במהירות.

ייעוץ עם עו”ד מומלץ קבלת גט

אם את מעוניינת בגירושין וחפצה להגיע במהירות לשלב קבלת גט עורך דין מקצועי ומנוסה, הוא מי שאת צריכה לצדך. עייש, בן שלום וגולדשמידט משרד עורכי דין מעניקים ייעוץ וליווי משפטי במגוון תחומים, בין השאר בדיני משפחה וגירושים. הצוות המנוסה של משרד עורכי דין עייש, בן שלום וגולדשמידט, מכיר לעומק את ההליכים השונים לגירושין בבית הדין הרבני ובית המשפט לעיניי משפחה, לרבות מה שמכונה מרוץ הסמכויות.

צריכים עזרה? דברו איתנו ונשמח לסייע לכם

תחומי עיסוק נוספים

תאגידים וחברות

דיני חברות ותאגידים הוא מתחום אחד מענפי המשפט, אשר מאגד מכלול של חוקים ותקנות, למטרת ניהול נכון של הפעילות העסקית, הארגונית והפיננסית של חברות.
קרא עוד

חדלות פרעון

אנשים רבים בגלל המשבר הכלכלי אשר נוצר בגלל הקורונה, מגיעים למצב של חדלות פירעון. זו הסיבה כי יש לפנות מיד אל עורך דין חדלות פירעון, אשר חולל מהפכה.
קרא עוד

גירושין

כאשר מתקבלת החלטה לגבי גירושין, היא מתקבלת באמצעות שני בני הזוג בדרך כלל, אבל לפעמים רק צד אחד מעוניין בגירושין. במצב זה, הליך זה, עשוי להיות לא פשוט.
קרא עוד

מקרקעין

עסקת נדל"ן היא לא רכישה של חפץ פשוט, מדובר על העסקה היקרה ביותר בחייו של כל אחד מאתנו. זו הסיבה כי יש לבדוק היטב את הנכס, באמצעות עורך דין מקרקעין.
קרא עוד

קיבוצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף מוסן מנת.
קרא עוד