עו”ד מומלץ משמורת משותפת

על מציאת עו”ד מומלץ משמורת משותפת

עו”ד מומלץ משמורת משותפת מתמחה בדיני משפחה וליטיגציה בפני הערכאות השונות, בהליכים לקביעת המשמורת. כיום ניתן לראות עלייה גדולה, בשכיחות של משמורת משותפת לעומת העבר, כאשר אבות רבים מבקשים, להמשיך לקחת חלק פעיל בחיי ילדיהם, גם לאחר הגירושין. משמורת משותפת מאפשרת לשני ההורים לשאת באחריות ההורית לילדים, באופן מלא לטובת הילדים. בדרך כלל משמורת משותפת נקבעת בהסכמת ההורים, כאשר הגירושין נעשים בהסכמה. במקרים אלו, גם ההורה שעוזב את הבית, נשאר לגור בקרבת מקום לשם כך.

סוגיות שיש לפתור

לשם בחירה באפשרות של משמורת משותפת עורך דין יכול לנסח הסכם גירושין בהסכמה, שיעגן את המשמורת המשותפת, לצד סוגיות נוספות. בהסכם יש להסכים על זמני השהות עם ההורה, שאינו גר עם הילדים, בימי השבוע, שבתות, חגים וחופשות. במסגרת הסכם משמורת עו”ד מומלץ, גם לסכם את אופן חלוקת ההוצאות השונות למזונות הילדים. את הסכומים יש לחשב, בהתאם ליכולת ההשתכרות בפועל של שני הצדדים ולצרכים השונים של הילדים. לשם השגת משמורת משותפת עורך דין צריך להגיע להסכמות עם הצד האחר.

מרוץ הסמכויות

גירושין בהסכמה ומשמורת משותפת יכולים להוביל לכך, שתהליך הגירושים יהיה חלק, ככל שניתן בהתחשב בנסיבות. מאבקי משמורת יכולים להתפתח לגירושין מכוערים ולמרוץ סמכויות, לגבי המקום בו יתנהלו הגירושין, בית הדין הרבני לעומת בית המשפט למשפחה. במקרים שכאלה, עו”ד מומלץ משמורת משותפת  אולי ימליץ לאב לנהל את ההליך בבית הדין הדתי, שמעניק יתרון מעמדי לאב. לעומת זאת עורך דין של האם, בדרך כלל ימליץ לנהל את ההליך בבית המשפט החילוני, שנחשב לשוויוני יותר.

קבלת ייעוץ מאת עו”ד מומלץ משמורת משותפת

מאבק משפטי סביב גירושין מעמיד במקרים רבים, את הילדים במצב בלתי אפשרי מבחינה רגשית. במקרים חריגים הדבר יכול להוביל לניכור הורי כלפי ההורה שעוזב את הבית. בחירה בייצוג של עו”ד מומלץ משמורת משותפת לצורך הגעה להסכמות, עם הצד השני יכולה להוביל למערכת יחסים מכבדת, בה טובת הילדים נמצאת במרכז. אם אתם זקוקים למידע נוסף לגבי הסכם משמורת עו”ד מומלץ ניתן ליצור קשר, עם הצוות המשפטי של משרד עו”ד עייש, בן שלום וגולדשמידט כאן באתר. משרד עורכי דין. עייש, בן שלום וגולדשמידט נחשב לאחד המובילים בארץ לדיני משפחה ומנוסה במשא ומתן לגירושין בהסכמה, כמו גם בייצוג בערכאות השונות בהליכים הרלוונטיים.

צריכים עזרה? דברו איתנו ונשמח לסייע לכם

תחומי עיסוק נוספים

תאגידים וחברות

דיני חברות ותאגידים הוא מתחום אחד מענפי המשפט, אשר מאגד מכלול של חוקים ותקנות, למטרת ניהול נכון של הפעילות העסקית, הארגונית והפיננסית של חברות.
קרא עוד

חדלות פרעון

אנשים רבים בגלל המשבר הכלכלי אשר נוצר בגלל הקורונה, מגיעים למצב של חדלות פירעון. זו הסיבה כי יש לפנות מיד אל עורך דין חדלות פירעון, אשר חולל מהפכה.
קרא עוד

גירושין

כאשר מתקבלת החלטה לגבי גירושין, היא מתקבלת באמצעות שני בני הזוג בדרך כלל, אבל לפעמים רק צד אחד מעוניין בגירושין. במצב זה, הליך זה, עשוי להיות לא פשוט.
קרא עוד

מקרקעין

עסקת נדל"ן היא לא רכישה של חפץ פשוט, מדובר על העסקה היקרה ביותר בחייו של כל אחד מאתנו. זו הסיבה כי יש לבדוק היטב את הנכס, באמצעות עורך דין מקרקעין.
קרא עוד

קיבוצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף מוסן מנת.
קרא עוד