מקרקעין

עסקת נדל”ן היא לא רכישה של חפץ פשוט, מדובר על העסקה היקרה ביותר בחייו של כל אחד מאתנו. זו הסיבה כי יש לבדוק היטב את הנכס, באמצעות עורך דין מקרקעין. כל נכס יש לבדוק, גם אם הוא חדש מקבלן, ועל אחת כמה וכמה אם מדובר בנכס מיד שנייה. עורכי דין בתחום המקרקעין, עוסקים במגוון תחומים הקשורים לנושא זה, למשל: מכירת נכס, רכישת נכס, פירוק שיתוף, פינוי מושכר, חוזי שכירות, מיסוי מקרקעין, חריגות בניה, עבירות של תכנון ובניה, תמ”א 38 ועוד. אין אנשים שלא הסתייע בשירותיו של עורך דין העוסק בתחום הנדל”ן או במילים אחרות המקרקעין. עוה”ד, יכול לסייע ללקוחותיו, כאשר הוא יבצע בדיקות מקדימות לנכס, כגון: שעבוד משכנתא, חובות, עיקולים, רישום בטאבו ועוד.

מדוע זה כה חשוב להיות מיוצגים באמצעות עו”ד למקרקעין?

הסיבה היא שעוה”ד שייצג אתכם, ידאג לאינטרסים שלכם. ישנם אנשים שעושים טעות מושרשת על מנת לחסוך כסף ומסתייעים באותו עורך דין, שהגיע מטעם אחד מהצדדים, אם מהמוכר או אם מהקונה, כך שהוא דואג יותר ללקוח שלו, מאשר לצד השני. יש להתייעץ עם עורך דין מקרקעין , לגבי המיסוי של הנכס שאתם עומדים לרכוש, כך שתדעו מה גובה המיסוי שעליכם לשלם כבר מראש.כמו כן, עוה”ד, יכול לסייע לכם להפחתה במיסוי. על עוה”ד לדאוג כי לאחר שבדק את הנכס ומצא כי הוא תקין מכל הבחינות, הן בתחום הבנייה והן מבחינת הרישום, העיקולים וכדומה, עליו לנסח חוזה שיועבר לעורך הדין שמייצג את הצד השני, ורק אז ניתן יהיה לחתום עליו מול עורכי הדין. כמו כן, עורך דין המתמחה במקרקעין, ילווה את לקוחותיו לאורך כל העסקה, עד לרישום המלא בטאבו.

ייעוץ וייצוג באמצעות עו”ד מקרקעין מומלץ

על מנת להיות מיוצג באמצעות עורך דין מקרקעין מקצועי, עליכם לקבל המלצות, מאנשים שכבר השתמשו בשירותיו של עורך דין זה או אחר, המתמחה בעסקאות נדל”ן. הוותק והצלחות המשרד הם שני נתונים חשובים מאוד ולכן, פנייה אל עייש • בן שלום • גולדשמידט משרד עורכי דין ונוטריונים. המשרד הוא בעל ניסיון של 40 שנה  וצבר ניסיון עשיר בתחום זה. כמו כן, למשרד עורכי דין מהשורה הראשונה העוסקים במגוון תחומים, כאשר כל עורך דין אמון בתחומו. המשרד משרת לקוחות מהמרכז והדרום, תוך זמינות גבוהה, שירות ואדיבות וליווי לאורך כל הדרך

צריכים עזרה? דברו איתנו ונשמח לסייע לכם

תחומי עיסוק נוספים

תאגידים וחברות

דיני חברות ותאגידים הוא מתחום אחד מענפי המשפט, אשר מאגד מכלול של חוקים ותקנות, למטרת ניהול נכון של הפעילות העסקית, הארגונית והפיננסית של חברות.
קרא עוד

חדלות פרעון

אנשים רבים בגלל המשבר הכלכלי אשר נוצר בגלל הקורונה, מגיעים למצב של חדלות פירעון. זו הסיבה כי יש לפנות מיד אל עורך דין חדלות פירעון, אשר חולל מהפכה.
קרא עוד

גירושין

כאשר מתקבלת החלטה לגבי גירושין, היא מתקבלת באמצעות שני בני הזוג בדרך כלל, אבל לפעמים רק צד אחד מעוניין בגירושין. במצב זה, הליך זה, עשוי להיות לא פשוט.
קרא עוד

מקרקעין

עסקת נדל"ן היא לא רכישה של חפץ פשוט, מדובר על העסקה היקרה ביותר בחייו של כל אחד מאתנו. זו הסיבה כי יש לבדוק היטב את הנכס, באמצעות עורך דין מקרקעין.
קרא עוד

קיבוצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף מוסן מנת.
קרא עוד
Call Now Button