חדלות פרעון

עורך דין חדלות פירעון

אנשים רבים בגלל המשבר הכלכלי אשר נוצר בגלל הקורונה, מגיעים למצב של חדלות פירעון. זו הסיבה כי יש לפנות מיד אל עורך דין חדלות פירעון, כאשר עוה”ד יוביל את החייב לשיקום כלכלי מהיר ובחירת מסלול מתאים להסדרי חובות. היום כבר נכנס לתוקפו חוק חדש לחדלות פירעון, אשר חולל מהפכה ממשית בהליכים הקשורים להסדר חובות, חדלות פירעון, פשיטת רגל ושיקום כלכלי. חוק זה למעשה, נועד לשפר את מערכת הגבייה המשפטית והליכי ההוצל”פ. על מנת שחייב לא יגיע למערבולת של חובות שרק תופחים וריביות גבוהות, מוטב כי ייצוג באמצעות עו”ד המתמחה בחדלות פרעון ופשיטות רגל.

מגבלות בתקופת הביניים עד למתן צו שיקום כלכלי

יש לציין, כי  החוק החדש, מחייב הגבלות בתקופת הביניים על החייב, מרגע פתיחת ההליכים ועד לקבלת צו שיקום כלכלי. ההגבלות דומות מאוד לחוק הישן, כאשר הן כוללות גם צו עיכוב יציאה מהארץ, אישור שימוש בשיקים, איסור פתיחת חשבון בנק חדש, איסור שימוש בכרטיסי אשראי, איסור על הקמת תאגיד וכדומה. החייב יחושב עדיין כלקוח מוגבל, אך עליו תמיד להתייעץ עם עורך דין חדלות פירעון על נת שידע, מה ניתן לעשות על מנת להקל עליו.הכללים האתיים, מחייבים את עורך הדין המטפל בחדלות פירעון של מרשו, לפתוח חשבון בנק נפרד עבור כספים שמופקדים בנאמנות אצלו.עוה”ד המתמחה בפשיטת רגל, מתנהל מול שלושה גופים: הוצאה לפועל, הממונה על הליכי חדלות פירעון במשרד המשפטים ובית המשפט המחוזי. לגוף הראשון, פונים כאשר מדובר על אדם פרטי שחובותיו אינם עולים על סכום של 150,000 ש”ח,לגוף  השני יש לפנות כאשר החייבים הם בעלי עסקים, והגוף השלישי הוא לחייבים שהיו תאגידים.

 עו”ד חדלות פירעון מומלץ

על מנת להצליח ולצאת מהתסבוכת של חובות וחדלות פירעון, עליכם לפנות אל עורך דין חדלות פירעון, אשר עוסק שנים רבות בתחום והצליח לחלץ לקוחות פרטיים, בעלי חברות ותאגידים לדרך חדשה ונקייה ללא חובות. על מנת  להצליח בהליכים מורכבים אלה, יש לפנות למשרד מוכר כמו עייש • בן שלום • גולדשמידט משרד עורכי דין ונוטריונים. המשרד הוא בעל ניסיון של 40 שנה  וצבר ניסיון עשיר בתחום זה. כמו כן, למשרד צוות של  עורכי דין מהשורה הראשונה, העוסקים במגוון תחומים, כאשר כל עורך דין אמון בתחומו. המשרד משרת לקוחות מהמרכז והדרום, תוך זמינות גבוהה, שירות ואדיבות וליווי לאורך כל הדרך.

צריכים עזרה? דברו איתנו ונשמח לסייע לכם

תחומי עיסוק נוספים

תאגידים וחברות

דיני חברות ותאגידים הוא מתחום אחד מענפי המשפט, אשר מאגד מכלול של חוקים ותקנות, למטרת ניהול נכון של הפעילות העסקית, הארגונית והפיננסית של חברות.
קרא עוד

חדלות פרעון

אנשים רבים בגלל המשבר הכלכלי אשר נוצר בגלל הקורונה, מגיעים למצב של חדלות פירעון. זו הסיבה כי יש לפנות מיד אל עורך דין חדלות פירעון, אשר חולל מהפכה.
קרא עוד

גירושין

כאשר מתקבלת החלטה לגבי גירושין, היא מתקבלת באמצעות שני בני הזוג בדרך כלל, אבל לפעמים רק צד אחד מעוניין בגירושין. במצב זה, הליך זה, עשוי להיות לא פשוט.
קרא עוד

מקרקעין

עסקת נדל"ן היא לא רכישה של חפץ פשוט, מדובר על העסקה היקרה ביותר בחייו של כל אחד מאתנו. זו הסיבה כי יש לבדוק היטב את הנכס, באמצעות עורך דין מקרקעין.
קרא עוד

קיבוצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף מוסן מנת.
קרא עוד
Call Now Button