משפחה / גירושים

כאשר מתקבלת החלטה לגבי גירושין, היא מתקבלת באמצעות שני בני הזוג בדרך כלל, אבל לפעמים רק צד אחד מעוניין בגירושין. במצב זה, הליך זה, עשוי להיות לא פשוט ולכן, יש להתייעץ תחילה עם עורך דין גירושין, על מנת לקבל עצות יעילות, מה שיסייע לבני הזוג לא להתחיל במלחמה קשה שרק תגזול מהם כסף רב על ייצוג משפטי וכן, פגיעה בילדים. עורכי די רבים המתמחים בדיני משפחה, מנסים לגשר ולהגיע להסכם גירושין משותף אשר יתאים לאינטרסים של שני הצדדים וכן, ישביע את רצונם.הסכם זה, יקבע את הסדרי המשמורת, חלוקת הרכוש המשותף, קביעת דמי מזונות, כך שהילדים יוכלו לראות את הוריהם וליהנות מהם, מבלי הסתות ומריבות ביניהם או אווירה עכורה.

אילו סוגי תביעות קיימות בגירושין?

קיימות 4 סוגי תביעות גירושין, כאשר הראשונה היא תביעת גירושין, תביעת רכוש, תביעת מזונות ותביעת משמורת על הילדים. יש לציין, התרת נישואין מתקיימת בשני ערכאות: בית הדין הרבני, או בבית המשפט לענייני משפחה. היום בית המשפט לענייני משפחה, פועל לפי חוק המהו”ת שהוא חוק שנכנס לתוקפו בשנת 2016, אשר מסדיר התדיינות בסכסוכי משפחה והוראות השעה התשע”ה. חוק זה קובע, כי בני זוג אשר מעוניינים להתגרש, יגישו בקשה תחילה ורצוי שהבקשה תוגש באמצעות עורך דין גירושין , אשר יקל על בני הזוג ליישב את הסכסוך ביניהם בדרכי נועם ובכך בעצם, להפחית או למנוע את הפנייה לביהמ”A לענייני משפחה או לביה”ד הרבני, כך שצעד זה, מסייע הן לבני הזוג והן לילדים שלא יסבלו מגירושין מכוערים.

מדוע בחירה נכונה בעורך דין לגירושין היא מכרעת?

לרוב, בחירת עורך דין גירושין, היא באמצעות המלצות, אך מומלץ לבדוק ברשתות, לקרוא פסקי דין ומידע לגבי עורכי דין וותיקים העוסקים שנים רבות בדיני משפחה. ניתן להתרשם מההישגים המשפטיים של משרדי עורכי דין לדיני משפחה ולבצע את הבחירה המושכלת.מצד שני, כאשר כבר התרשמתם מעורך דין, מומלץ לקבוע עמו פגישה במשרד ולהתרשם ממנו באופן אישי. אחד ממשרדי עורכי דין לדיני משפחה מהוותיקים בתחום הוא עייש • בן שלום • גולדשמידט משרד עורכי דין ונוטריונים. המשרד הוא בעל ניסיון של 40 שנה  וצבר ניסיון עשיר בתחום זה. כמו כן, למשרד עורכי דין מהשורה הראשונה העוסקים במגוון תחומים, כאשר כל עורך דין אמון בתחומו. המשרד משרת לקוחות מהמרכז והדרום, תוך זמינות גבוהה, שירות ואדיבות וליווי לאורך כל הדרך.

צריכים עזרה? דברו איתנו ונשמח לסייע לכם

תחומי עיסוק נוספים

תאגידים וחברות

דיני חברות ותאגידים הוא מתחום אחד מענפי המשפט, אשר מאגד מכלול של חוקים ותקנות, למטרת ניהול נכון של הפעילות העסקית, הארגונית והפיננסית של חברות.
קרא עוד

חדלות פרעון

אנשים רבים בגלל המשבר הכלכלי אשר נוצר בגלל הקורונה, מגיעים למצב של חדלות פירעון. זו הסיבה כי יש לפנות מיד אל עורך דין חדלות פירעון, אשר חולל מהפכה.
קרא עוד

גירושין

כאשר מתקבלת החלטה לגבי גירושין, היא מתקבלת באמצעות שני בני הזוג בדרך כלל, אבל לפעמים רק צד אחד מעוניין בגירושין. במצב זה, הליך זה, עשוי להיות לא פשוט.
קרא עוד

מקרקעין

עסקת נדל"ן היא לא רכישה של חפץ פשוט, מדובר על העסקה היקרה ביותר בחייו של כל אחד מאתנו. זו הסיבה כי יש לבדוק היטב את הנכס, באמצעות עורך דין מקרקעין.
קרא עוד

קיבוצים

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית קולורס מונפרד אדנדום סילקוף, מרגשי ומרגשח. עמחליף מוסן מנת.
קרא עוד
Call Now Button